36578-45420-S-4304206
Stoc epuizat
SKU
36578-45420-S-4304206
| Puterea motorului (cp / kW) | 1 HP / 0.75 kW |
|---|---|
| Capacitate rezervor aer (l) | 6 |
| Presiune maximă (bar) | 8 |
| Capacitate de admisie (l/min) | 126 L/min2,1 L/s |
| Livrare aer liber (l/min)* | 88 L/min1,467 L/s |
| Nivel de zgomot dB (A) (0 m) | 78 |
| Tensiune (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
|---|---|
| Greutate (kg) | 20 kg |
| Lungime (mm) | 397 mm3,97 dm |
| Lățime (mm) | 415 mm4,15 dm |
| Înălțime (mm) | 357 mm3,57 dm |
| Antrenare | Direct driven 1:1 |
| Pornire | Direct |
| Puterea motorului (cp / kW) | 1 HP / 0.75 kW |
| Cilindri | 2 |
| Etape | 1 |
| Viteză pompă (rpm) | 1450 |
| Rezervor aer | Da |
| Capacitate rezervor aer (l) | 6 |
| Rezervor galvanizat | Nu |
| Sarcină de lucru (muncă/odihnă %) | 20/80 |
| Presiune maximă (bar) | 8 |
|---|---|
| Presiunea minimă de lucru (bar) | 6 bar |
| Capacitate de admisie (l/min) | 126 L/min2,1 L/s |
| Livrare aer liber (l/min)* | 88 L/min1,467 L/s |
| Nivel de zgomot dB (A) (0 m) | 78 |
| Nivel de zgomot dB (A) (4 m) | 58 |
| Nivel de zgomot dB (A) (7 m) | 53 |
| Reducere a sunetului | Da |
| Fără ulei | Da |
| Tensiune (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Răcitor | Nu |
| Intercooler | Nu |
| Roți | Nu |
| Filtru cu reducător | Nu |
| SKU | 36578-45420-S-4304206 |
Eficiența la ieșire (l/min) este o valoare estimată, dependentă de factori precum presiunea aerului aspirat, temperatura și umiditatea aerului.