36741-K1-4300027
Stoc epuizat
SKU
36741-K1-4300027
| Puterea motorului (cp / kW) | 1.5 HP / 1.1 kW |
|---|---|
| Capacitate rezervor aer (l) | 24 |
| Presiune maximă (bar) | 8 |
| Capacitate de admisie (l/min) | 215 L/min3,583 L/s |
| Livrare aer liber (l/min)* | 120 L/min2 L/s |
| Nivel de zgomot dB (A) (0 m) | 97 |
| Tensiune (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
|---|---|
| Greutate (kg) | 21 kg |
| Lungime (mm) | 580 mm5,8 dm |
| Lățime (mm) | 255 mm2,55 dm |
| Înălțime (mm) | 580 mm5,8 dm |
| Antrenare | Direct driven 1:1 |
| Pornire | Direct |
| Puterea motorului (cp / kW) | 1.5 HP / 1.1 kW |
| Cilindri | 1 |
| Etape | 1 |
| Viteză pompă (rpm) | 2850 |
| Rezervor aer | Da |
| Capacitate rezervor aer (l) | 24 |
| Rezervor galvanizat | Nu |
| Sarcină de lucru (muncă/odihnă %) | 20/80 |
| Presiune maximă (bar) | 8 |
| Presiunea minimă de lucru (bar) | 6 bar |
| Capacitate de admisie (l/min) | 215 L/min3,583 L/s |
|---|---|
| Livrare aer liber (l/min)* | 120 L/min2 L/s |
| Livrare aer liber (m3/h)* | 7,2 m³/h2 dm³/s |
| Nivel de zgomot dB (A) (0 m) | 97 |
| Nivel de zgomot dB (A) (4 m) | 77 |
| Nivel de zgomot dB (A) (7 m) | 72 |
| Reducere a sunetului | Nu |
| Tip conexiune | Universal |
| Conexiune principală de aer (") | 1/4 |
| Număr de cuplaje reducabile conexiuni aer | 1 |
| Fără ulei | Da |
| Tensiune (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Răcitor | Nu |
| Intercooler | Nu |
| Roți | Da |
| Filtru cu reducător | Nu |
| SKU | 36741-K1-4300027 |
Eficiența la ieșire (l/min) este o valoare estimată, dependentă de factori precum presiunea aerului aspirat, temperatura și umiditatea aerului.