390300
Stoc epuizat
SKU
390300
| Flux de aer la 7 bar (l/min) | 30000 |
|---|---|
| Flux de aer la 7 bar (m3/h) | 1.800 m³/h30 m³/min |
| Conexiune aer (") | 3 |
| Putere (kW) | 3.69 |
| Presiune maximă (bar) | 14 |
| Punct de rouă al presiunii (°C) | 4 (+/-1) |
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 8712418026979 |
|---|---|
| Greutate (kg) | 325 kg |
| Lungime (mm) | 1.121 mm1,121 m |
| Lățime (mm) | 1.005 mm1,005 m |
| Înălțime (mm) | 1.596 mm1,596 m |
| Tip | APX |
| Panou de control | Digital |
| Flux de aer la 7 bar (l/min) | 30000 |
| Flux de aer la 7 bar (m3/h) | 1.800 m³/h30 m³/min |
| Tip conexiune | Male |
| Conexiune aer (") | 3 |
|---|---|
| Tensiune (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Putere (kW) | 3.69 |
| Agent frigorific | R410a |
| Presiune maximă (bar) | 14 |
| Punct de rouă al presiunii (°C) | 4 (+/-1) |
| Temperatura maximă a aerului de admisie (°C) | 60 °C |
| Temperatura minimă ambiantă (°C) | 5 |
| Temperatura maximă ambiantă (°C) | 46 |
| SKU | 390300 |