Cheie de impact pneumatic 1/2" 680 Nm 7000 rpm 6.3 bar +/- 225 l/min
388,00 Lei
fără TVA:
320,66 Lei
fără TVA:
fără TVA:
Stoc epuizat
SKU
45470
| Consum maxim de aer la 6.3 bar (l/min) | +/- 225 |
|---|---|
| Rotații pe minut (RPM) | 7000 |
| Presiune de lucru (bar) | 6.3 |
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
Szybkozłącze și suportul vizibile în prezentare nu fac parte din set.
| EAN 13 | 8712418290981 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 2,64 kg |
| Gross weight (kg) | 2,86 kg |
| Lungime (mm) | 220 mm2,2 dm |
| Lățime (mm) | 75 mm7,5 cm |
| Înălțime (mm) | 205 mm2,05 dm |
| Consum maxim de aer la 6.3 bar (l/sec) | +/- 3.75 |
| Consum maxim de aer la 6.3 bar (l/min) | +/- 225 |
| Rotații pe minut (RPM) | 7000 |
|---|---|
| Dimensiunea antrenării soclului (") | 1/2 |
| Cuplu maxim înainte (Nm) | 680 |
| Presiune de lucru (bar) | 6.3 |
| Nivel de zgomot dB (A) (0 m) | 96 |
| Nivel de zgomot dB (A) (4 m) | 76 |
| Nivel de zgomot dB (A) (7 m) | 71 |
| SKU | 45470 |