Comutator de presiune MDR3/16 24A CONDOR
Stoc epuizat
SKU
2453026-24
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 8712418417241 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,76 kg760 g |
| Lungime (mm) | 185 mm1,85 dm |
| Lățime (mm) | 110 mm1,1 dm |
| Înălțime (mm) | 85 mm8,5 cm |
| Dimensiune filet (") | 3/8 |
|---|---|
| Presiune maximă (bar) | 16 |
| Protecție termică (A) | 6.3-10 |
| Tensiune (V) | 400 V |
| SKU | 2453026-24 |