Conector de aluminiu pentru țevi fi 20 mm 1/2" GW
75,00 Lei
fără TVA:
61,98 Lei
fără TVA:
fără TVA:
Stoc epuizat
SKU
9PPSMF2012
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 8712418359848 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,4 kg400 g |
| Lungime (mm) | 67 mm6,7 cm |
| Lățime (mm) | 45,4 mm4,54 cm |
| Înălțime (mm) | 45,4 mm4,54 cm |
| Diametru (mm) | 20x1/2" |
|---|---|
| Construcție (material) | Aluminum |
| Dimensiune filet (") | 1/2 |
| Tip filet | Female |
| Presiune maximă (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPSMF2012 |