Conector de aluminiu pentru țevi fi 25 mm 3/4" GZ
72,00 Lei
fără TVA:
59,50 Lei
fără TVA:
fără TVA:
Stoc epuizat
SKU
9PPSMM2527
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 8712418309782 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,063 kg63 g |
| Lungime (mm) | 58 mm5,8 cm |
| Lățime (mm) | 45 mm4,5 cm |
| Înălțime (mm) | 45 mm4,5 cm |
| Diametru (mm) | 25 |
|---|---|
| Construcție (material) | Aluminum |
| Dimensiune filet (") | 3/4 |
| Tip filet | Male |
| Presiune maximă (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPSMM2527 |