Conector de aluminiu pentru țevi fi 32 mm 1 1/4" GW
97,01 Lei
fără TVA:
80,17 Lei
fără TVA:
fără TVA:
Stoc epuizat
SKU
9PPSMF3242
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 8712418329988 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,225 kg225 g |
| Lungime (mm) | 90 mm9 cm |
| Lățime (mm) | 52,8 mm5,28 cm |
| Înălțime (mm) | 52,8 mm5,28 cm |
| Diametru (mm) | 32X 1 1/4" |
|---|---|
| Construcție (material) | Aluminum |
| Dimensiune filet (") | 1 1/4 |
| Tip filet | Female |
| Presiune maximă (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPSMF3242 |