Conector drept pentru țevi fi 50 mm polimeric
158,99 Lei
fără TVA:
131,40 Lei
fără TVA:
fără TVA:
Stoc epuizat
SKU
9ALRUN50
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 3660058062206 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,505 kg505 g |
| Lungime (mm) | 161 mm1,61 dm |
| Lățime (mm) | 87 mm8,7 cm |
| Înălțime (mm) | 87 mm8,7 cm |
|---|---|
| Diametru (mm) | 50 |
| Presiune maximă (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRUN50 |