Conector furtun 1/4" x 10 mm FE
Stoc epuizat
SKU
46810
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
Slang pilaar voor 10mm slang
| EAN 13 | 8712418004908 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,06 kg60 g |
| Lungime (mm) | 25 mm2,5 cm |
| Lățime (mm) | 40 mm4 cm |
| Înălțime (mm) | 25 mm2,5 cm |
|---|---|
| Conexiune aer (") | 1/4 |
| Dimensiune filet (") | 1/4 |
| SKU | 46810 |