Conector furtunuri 8 x 8 mm
7,01 Lei
fără TVA:
5,79 Lei
fără TVA:
fără TVA:
Stoc epuizat
SKU
4346831
| Material | Stainless steel |
|---|
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 8712418360769 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,02 kg20 g |
| Lungime (mm) | 70 mm7 cm |
| Lățime (mm) | 30 mm3 cm |
| Înălțime (mm) | 121 mm1,21 dm |
| Rotativ | Nu |
| Întărit | Nu |
| Material | Stainless steel |
| Standard de siguranță | Nu |
|---|---|
| Regulator de debit | Nu |
| Separator de condens | Nu |
| Presiune de lucru (bar) | 6 |
| Număr de conexiuni | 2 |
| Tip conexiune | Hose connection |
| Dimensiune filet (mm) | 8 x 8 |
| Tip filet | Hose connection |
| SKU | 4346831 |