Cuplaj furtun 12 x 12 mm
Stoc epuizat
SKU
46832
| Material | Brass |
|---|
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 8712418035636 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,06 kg60 g |
| Lungime (mm) | 25 mm2,5 cm |
| Lățime (mm) | 40 mm4 cm |
| Înălțime (mm) | 25 mm2,5 cm |
| Rotativ | Nu |
| Întărit | Nu |
| Material | Brass |
| Regulator de debit | Nu |
|---|---|
| Separator de condens | Nu |
| Presiune de lucru (bar) | 6 |
| Număr de conexiuni | 2 |
| Tip conexiune | Euro / Hose connection |
| Dimensiune filet (mm) | 12 |
| Tip filet | Hose connection |
| SKU | 46832 |