Dop 1/8"
Stoc epuizat
SKU
4337500
| Material | nickel-plated brass |
|---|---|
| Dimensiunea conexiunii (") | 1/8 |
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 8712418342314 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,2 kg200 g |
| Lungime (mm) | 130 mm1,3 dm |
| Lățime (mm) | 85 mm8,5 cm |
| Înălțime (mm) | 35 mm3,5 cm |
| Rotativ | Nu |
| Întărit | Nu |
| Material | nickel-plated brass |
|---|---|
| Standard de siguranță | Nu |
| Regulator de debit | Nu |
| Separator de condens | Nu |
| Dimensiunea conexiunii (") | 1/8 |
| Tip filet | Male |
| SKU | 4337500 |