Filtru de aer 1/2" 10 bar
Stoc epuizat
SKU
45233
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 8712418002423 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,544 kg544 g |
| Gross weight (kg) | 0,52 kg520 g |
| Lungime (mm) | 82 mm8,2 cm |
| Lățime (mm) | 77 mm7,7 cm |
|---|---|
| Înălțime (mm) | 184 mm1,84 dm |
| Montare pe perete | Nu |
| SKU | 45233 |