Filtru de aer 1/4" 10 bar
Stoc epuizat
SKU
45213
- Aveți nevoie de ajutor? Contactați-ne: orders@airpress.pl
- 98% dintre clienți sunt mulțumiți de utilizarea produselor marca Airpress.
- Datorită cunoștințelor noastre, aveți cel mai bun produs.
- Peste 65 de ani de experiență pe piața europeană!
| EAN 13 | 8712418008111 |
|---|---|
| Producător | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Greutate (kg) | 0,206 kg206 g |
| Gross weight (kg) | 0,12 kg120 g |
| Lungime (mm) | 43 mm4,3 cm |
| Lățime (mm) | 43 mm4,3 cm |
|---|---|
| Înălțime (mm) | 108 mm1,08 dm |
| Montare pe perete | Nu |
| Conexiune aer (") | 1/4 |
| SKU | 45213 |